Меню
ua
ru
ВХІД 
Отримати доступ до оптових цін
Робочий час Пн-Пт с 9:00-17:00
00

Codan Новини та блог Очистіть сніг з вашого автомобіля, як професіонал
15/10/2017

Очистіть сніг з вашого автомобіля, як професіонал

Як ми всі знаємо, українські зими не завжди приємні, особливо для автомобілістів.
Наявність належних предметів для очищення снігу з автомобіля, дасть Вам спокій та розуміння, що невеликий сніг та навіть снігопад не застане вас зненацька.

     По-перше, виберіть правильну снігову щітку

Багато хто з нас перебуває в пошуку правильної щітки. Груба і часто заморожена щетина звичайної щітки, може пошкодити фарбу на вашому автомобілі. Вузька щетина щітки, вповільнює процес змітання снігу. Задовга ручка не зручна, коли товстий шар снігу на автомобілі.

Яка щітка відповідає Вашим вимогам та стане помічником на 5 років? Наш вибір зупинився на сніговій щітці німецького виробника Berner
157200

Ось декілька порад, які допоможуть швидко очистити сніг з автомобіля та безпечно почуватися за кермом

П'ять кроків для очищення вашого автомобіля від снігу

1. Ретельно очистіть дах. Шматки снігу під час руху можуть зсуватися вниз на лобове скло і сліпити вас. Сніг,  потрапяючи на шлях, створить небезпеку для інших водіїв.

2. Очистіть сніг з вікон. Ніколи не використовуйте гарячу воду, ваше скло може тріснути. Очистіть склоочисники, вони не зможуть ретельно очищувати лобове скло, якщо покриті льодом. Зверніть увагу, що їх не можна вмикати, коли вони примерзли до скла, це може пошкодити їх двигун.

3. Очистіть сніг з капота та задньох частини автомобіля. Мокрий сніг занадто важкий і може збільшити споживання палива.

4. Зметіть сніг з фар. Не тільки ви повинні бачити, а й вас мають бачити інші.

5. Очистіть колісні арки. Цей крок часто пропускається, але цілком необхідний. Надлишок снігу та льоду, може призвести до тертя, що швидко зносить шини. Крім того, тертя в поєднані з низькою температурою, може призвести до вибуху шини. Що край небезпечно, коли ви знаходетесь в дорозі.

Використання належної снігової щітки та правильне очищення автомобіля надасть вам спокій та розуміння, що ви не загрожуєте своєму життю або будь-кому іншому, коли ви знаходитесь на дорозі.

   Переглянути фото та отримати більше інформації по сніговій щітці Бернер тут

Комментарі
Комментарі відсутні
Реєстрація
  • Юридична особа
  • Фізична особа
Реєструючись, ви погоджуєтеся з Угодою користувача