поиск телефон
00

0

Вход / 
Регистрация
ru
ua
Заказать звонок
Codan Блог технический СВЕРДЛІННЯ ПО МЕТАЛУ
14.05.2019

СВЕРДЛІННЯ ПО МЕТАЛУ

ЯК ОБРАТИ СВЕРДЛА ПО МЕТАЛУ BERNER ?

Здійснюючи покупки в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте продукцію європейського виробництва та відмінної якості, призначену для професіонального використання.

Ви знайдете на нашому сайті німецькі свердла Berner різних стандартів, ◊в залежності від робіт для яких їх підбираєте: від свердел Standartline для стандартних робіт до кобальтових свердел Premiumline Co5 (рекомендуємо для кузовних майстерень)◊, а також твердосплавних свердел для висвердлювання точок зварювання для від'єднання зварних швів на листовому металі THLE (найвища межа міцності).

Для кожного типу свердел визначені області застосування та основні характеристики.

BERNER пропонує наступні види свердел:

STANDARTline: Свердла гарної якості для основних робіт;

ТОРline: Високоякісні свердла для складних задач з кутом заточки 130°;

PREMIUMline: Свердла найвищої якості з відмінною продуктивністю свердління для специфічних областей застосування. Сталь HSS-CO з 5% вмістом кобальту.

Свердла для висвердлювання точок зварювання: призначені для висвердлювання точок зварювання на будь-яких сталях: від звичайної до високоміцної. Мають високу міцність навіть при бокових навантаженнях.

Свердла заточені по всій довжині робочої поверхні, що дозволяє виконувати свердління без попередньої розмітки кернером, навіть на закруглених поверхнях. 

Матеріал:

HSS (High Steel Speed) - швидкоріжуча сталь з твердістю 62-65 HRC, підходить для обробки металів з міцністю до 900 МПа. Для роботи з найпоширенішими видами металів, алюмінієм, кольоровими металами.

HSS-Co5 - інструментальна швидкоріжуча сталь з 5% вмістом кобальту. Твердість 63-67 HRC. Підходить для обробки металів до міцності 1200 МПа, а також для нержавіючих та кислотостійких сталей. Кобальтовий сплав забезпечує високу термостійкість, твердість і зносостійкість свердел. Для роботи по чавуну, алюмінію, алюмінієвих сплавів, міді, латуні, бронзи.

                              Маркування:

                             RF -  катані свердла (roll forged)
                             RS -  зменшений хвостовик
                             SP -  хрестова заточка
                             SPA - заточена вершина свердла

Основні переваги свердел Berner

Свердла мають високу зносостійкість, характеризуються відмінними робочими характеристиками, навіть у складних умовах. Центрувальний накінечник дозволяє точно свердлити без відхилень і кернення. Таким чином, ви можете використовувати їх для кузовних робіт. Термін їх служби значно довший, ніж у традиційних свердел.

Якщо потрібно висвердлити точки зварювання, ми пропонуємо свердла для точкового зварювання, як для ручних дрилів, так і промислових станків.

Таблиця по визначенню Свердел по Металу до їх застосуванняImagem

Кожен вид Свердел представлений в Наборах

Свердла знаходяться в кейсах, кожен розмір розміщений в окремих відділеннях:

✔ STANDARTline (артикул 232556-1) - 107 шт. свердел в наборі

✔ STANDARTline (артикул 8368) -19 шт. свердел в наборі

✔ ТОРline (артикул 232556) - 107 шт. свердел в наборі

✔ PREMIUMline (артикул 232556-2) - 74 шт. свердел в наборі.

Придбати свердла ви можете в нашому інтернет-магазині. За додатковою інформацією звертайтесь в наш технічний відділ або відділ з продажу  за тел. +38 098 938 20 51.

Комментарии
Комментарии отсутствуют