поиск телефон
00
Вхід / 
Реєстрація
ua
ru
Замовити дзвінок
Codan Спецпропозиції Комплект для ультразвукового очищення кондиціонерів Kent

Комплект для ультразвукового очищення кондиціонерів Kent

Товар в наявності
   Додати до порівняння
від 43008 грн
Зроблено в Європі
Гарантія повернення
і обміну товару
Знижка
%
Знижки за кількість
товарів в замовленні:
від 2
2%
від 3
3%
від 4
4%
від 5
5%
Отримайте оптові ціни
Артикул Назва товару Ціна                 
86450-1
Очисник 84 шт. + Ультразвуковий прилад для очищення кондиціонерів Kent
43008 грн
   Купити
   Придбано

Опис товару

Комплект для ультразвукового очищення кондиціонерів Kent складається з ультразвукового пристрою та 84 шт. очисної рідини. 

12-вольтовий портативний ультразвуковий блок розпилює спеціальну рідину, яка проникає на випаровувач і в повітроводи та очищує повітря в салоні, вбиває мікроорганізми, усуває неприємні запахи. Ультразвукова технологія дозволяє створює дрібні частки для ефективного очищення. 

Прилад підключається в прикурювач, працює в автоматичному режимі та після завершення процесу очищення автоматично вимикається. Пристрій оснащений датчиками, що показують низький рівень рідини та зниження споживання енергії.

Для чого потрібне ультразвукове очищення? 

Сучасні системи кондиціонування накопичують багато вологи, що створює сприятливе середовище для виникнення та зростання грибків, цвілі, бактерій та інших мікроорганізмів, які негативно впливають на якість повітря в авто.

Численні дослідження та звіти підтверджують що це насправді серйозна проблема, що пов'язана з небезпекою для здоров'я в усіх транспортних засобах. 

Ультразвукове очищення кондиціонерів - це простий, швидкий і ефективний спосіб усунення мікроорганізмів і запахів, викликаних пліснявою, грибками, бактеріями у системах кондиціонування повітря і в салоні автомобіля. 

Прилад створює мільйони крихітних крапельок, які очищують весь салон автомобіля і систему вентиляції та кондиціонування, вбиваючи грибки, плісняву, бактерії та інші мікроорганізми не залишаючи жодного запаху.

При бажанні ви зможете придбати ультразвуковий пристрій для очищення кондиціонерів Kent та очисну рідину Kent у потрібній кількості.

 

Характеристики товару

Виробник:
Kent
Запах:
відсутній
Об'єм:
100 мл
Напруга:
12 В
Відвідати сайт постачальника

       Написати відгук