поиск телефон
00

0

Вхід / 
Реєстрація
ua
ru
Замовити дзвінок
Codan Комплект для ультразвукового очищення кондиціонерів Kent

Комплект для ультразвукового очищення кондиціонерів Kent

38919 грн
Купить
Артикул: 86450-1
Kent

Доставка:

  • Безкоштовна доставка для фізичних осіб при замовленні від 600 грн
  • У відділення Нова пошта 1-3 дні
  • Кур`єром Нова пошта 1-3 дні

Комплект для ультразвукового очищення кондиціонерів Kent складається з ультразвукового пристрою та 84 шт. очисної рідини. 

12-вольтовий портативний ультразвуковий блок розпилює спеціальну рідину, яка проникає на випаровувач і в повітроводи та очищує повітря в салоні, вбиває мікроорганізми, усуває неприємні запахи. Ультразвукова технологія дозволяє створює дрібні частки для ефективного очищення. 

Прилад підключається в прикурювач, працює в автоматичному режимі та після завершення процесу очищення автоматично вимикається. Пристрій оснащений датчиками, що показують низький рівень рідини та зниження споживання енергії.

Для чого потрібне ультразвукове очищення? 

Сучасні системи кондиціонування накопичують багато вологи, що створює сприятливе середовище для виникнення та зростання грибків, цвілі, бактерій та інших мікроорганізмів, які негативно впливають на якість повітря в авто.

Численні дослідження та звіти підтверджують що це насправді серйозна проблема, що пов'язана з небезпекою для здоров'я в усіх транспортних засобах. 

Ультразвукове очищення кондиціонерів - це простий, швидкий і ефективний спосіб усунення мікроорганізмів і запахів, викликаних пліснявою, грибками, бактеріями у системах кондиціонування повітря і в салоні автомобіля. 

Прилад створює мільйони крихітних крапельок, які очищують весь салон автомобіля і систему вентиляції та кондиціонування, вбиваючи грибки, плісняву, бактерії та інші мікроорганізми не залишаючи жодного запаху.

При бажанні ви зможете придбати ультразвуковий пристрій для очищення кондиціонерів Kent та очисну рідину Kent у потрібній кількості.

 

Виробник:
Kent
Запах:
відсутній
Об'єм:
100 мл
Напруга:
12 В

Безкоштовна доставка для фізичних осіб при замовленні від 600 грн

Доставка

Здійснюємо доставку по Україні
Доставка протягом від 24 до 48 годин
Доступні 98% товарів
Замовлення до 15:00 відвантажуємл в той же день

Гарантія та заміна

Не менш 12 місяців
Безпека грошових переказів
 

Содержимое tab_reviews_add панели...

Содержимое tab_answer_add панели...

Відвідати сайт постачальника
manufacturer