Меню
ua
ru
ВХІД 
Отримати доступ до оптових цін
Робочий час Пн-Пт с 9:00-17:00
00

Codan Блог технічний ПРО НАС
16/04/2017

ПРО НАС

Компанія Кодан / Codan


Кодан - торгова компанія, що спеціалізується на постачанні витратних матеріалів для ремонту та обслуговуванні промислового обладнання, машин, механізмів, легкового та грузового транспорту, сільськогосподарських машин, дорожньої техніки.

Кодан - компанія Імпортер. Ми закуповуємо, доставляємо, розмитнюємо продукцію, тому впевнені, що товари виготовлені в EU та підтверджуємо цей факт сертифікатами походження продукції від постачальників.

Надаємо нашим покупцям Європейський Гарантійний Сервіс. Термін гарантії на товари - від 12 місяців.

На сайті ви зможете придбати:

✔ мастила;

✔ очисники та очисні матеріали;

✔ розкислювачі іржі;

✔ засоби індивідуального захисту;

✔ електричний, ручний, пневматичний інструмент;

✔ електрика, освітлення;

✔ метизи, свердла, кріплення;

✔ технічну хімію.

В магазині codan.com.ua ви знайдете товары європейського рівня якості, а на замовлену продукцію не потрібно чекати по кілька тижнів.

Гарантуємо наявність товару, розміщеного на сайті, та доставку вашого замовлення протягом 24-48 годин.

 

Звертайтесь до нас!

Технічний відділ компанії Кодан надасть вам експертні консультації та запропонує індивідуальні рішення по добору продукції.

Працюючи з 2008 року ми задовольняємо потреби у якісних матеріалах, як індивідуальних підприємців, так і промислові та корпоративні підприємства.

Завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами та відкриті до співробітництва. 

Ми спілкуємося по телефонам +38 041 255 12 20, +38 098 938 20 51, також ви можете замовити дзвінок, скориставшись кнопкою на сайті.

НАШІ ПАРТНЕРИ:

Berner

Бернер ГмбХ - німецька компанія з обігом понад 1 млрд.евро, їсторія якої почалася в 1957 р. Представлена у 28 країнах світу. Асортимент складає понад 75 тис. товарів, який задовільняє вимоги клієнтів в автомобільному секторі, промисловості та будівництві. Дізнатись більше про компанію Ви маєте можливість натиснувши на логотип і перейшовши на офіційний сайт Бернер.

Kent

Кент - торгова марка з Великобританії. Постачальник продукції преміум якості. Компанія має 75-річчний досвід роботи та віддає перевагу іноваційності та надійності продукції. Виробник вкладає значні кошти в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи. Продукція Kent постачається в 38 країн світу через розгалужену систему філій та дистрибьюторів.

Кодан є дистрибьютором Кент з 2008 року. Підтвердження про дистрибьюторство та дізнатися більше про бренд Кент Ви маєте можливість на офіційному сайті Кент, натиснувши на логотип.

  

HUSK-ITT CORPORATION спільно з дочернею компанією SPECIALTY LUBRICANTS CORPORATION розробляє та виробляє спеціальні мастила для різних галузей промисловості. Компанія використовує найновіші технології у виробництві мастильних матеріалів.

Мастила розроблені для вкрай несприятливих умов на виробництві, таких як висока температура, екстремальні навантаження, вимивання водою та вплив хімічних реагентів, при яких звичайні мастила не справляються з роботою. Наприклад, надводостійкі, брудовідштовхуючі, з дисульфидом молібдена, фторопластом, графитом, спеціальними полімерами, синтетичними загущувачами.

HUSK-ITT CORPORATION заснована у 1944 році в США. Компанія виробляє продукцію під брендами: HUSKEY®, SLIPKOTE® and CHUCKEEZ®. Виробничі процеси на заводі пройшли сертифікацію у відповідності з ISO 9001:2008.

 

Комментарі
Комментарі відсутні

Реєстрація
  • Юридична особа
  • Фізична особа
Реєструючись, ви погоджуєтеся з Угодою користувача