поиск телефон
00

0

Вхід / 
Реєстрація
ua
ru
Замовити дзвінок
Codan Блог технічний Аккумуляторная LED-лампа Berner, 10W

   

З великим задоволенням я почав тестувати нову лампу Berner. Маленький пристрій з великою потужністю. Я рекомендую - це дуже сильне джерело світла.

Що цікавого, під назвою, світлодіодний світильник Pocket Flooder 10W? Перш за все, це дуже ефективний світлодіод потужністю 10 Вт зі світловим потоком 1000 люмен і яскравістю 1500 люкс. Пристрій живиться від 3,7 В літій-іонної батареї ємністю 4400 мАг, що дуже багато. Ліхтар оснащений роз'ємом для зарядки micro USB, до якої можна підключити не тільки зарядний пристрій від більшості телефонів, але і блок живлення. Завдяки цьому пристрій відмінно виконує свою роботу в польових умовах, який заряджати можливо в будь-якому місці.

 

 

Світлодіодна лампа Berner Pocket Flooder має корпус, пристосований для роботи в складних умовах. Ступінь захисту IP65 гарантує підвищений захист від бризг води і пилу. Пристрій може легко працювати в автомайстернях і на будівельних майданчиках. Коли користувачеві лампи потрібні дві руки, він може легко розмістити лампу в будь-якому місці. Лампа має рукоятку із змінним кутом нахилу, що дозволяє встановлювати його на рівній поверхні. Крім того, ручка оснащена сильним магнітом, тому ви можете помістити лампу на будь-яку металеву поверхню, не турбуючись про її падіння. У комплект входять захисні ремені, наприклад, для захисту кузова автомобіля від неконтрольованих подряпин. Виробник також подумав про місця, де ми не знайдемо металеву або плоску поверхню. Тому ви можете купити спеціальний затискач для лампи, завдяки якому ви прикріплюєте пристрій практично в будь-якому місці, від відгалужень через скляні двері до навіть неметалічних елементів автомобіля. 

 

             Ліхтар чудово працює в експедиціях!

Випробувана лампа виконала завдання не тільки в майстерні, в полі, на будівельному майданчику, а й під час експедицій.  Я можу без страху сказати, що це - найкраща компактна світлодіодна лампа, яку я мав можливість протестувати. Вона дуже сильна - рівна потужності семи світильників Pocket deLux! Вона стійка до бризок і пилу. Має універсальний, ізольований від бруду роз'єм micro USB. За допомогою однієї кнопки ми можемо змінювати інтенсивність світла до 500 люмен і яскравість до 750 люкс, що збільшує час роботи до 6 годин. Відмінні параметри освітлення, що вміщаються в 400 грамовий пристрій, який можливо використовувати одною рукою.

Так, ця лампа варта вашої уваги. 

 

 

Комментарі
Комментарі відсутні