поиск телефон
00

0

Вхід / 
Реєстрація
ua
ru
Замовити дзвінок
Codan Блог технічний ОЧИЩЕННЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ У АВТОМОБІЛЯХ З ДИЗЕЛЬНИМ ДВИГУНОМ
16/08/2020

ОЧИЩЕННЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ У АВТОМОБІЛЯХ З ДИЗЕЛЬНИМ ДВИГУНОМ

Що таке Дизельні Сажові Фільтри (DPF) та чому вони встановлені в автомобілях?

◊Процес згорання в дизельних двигунах генерує велику кількість сажових часточок, які виходять з вихлопними газами.◊ Частинки сажі небезпечні для нашого здоров'я.


                         вихлопні газі                                    

Тому виробники автомобілів розробили фільтри (DPF), які встановили у вихлопну систему для утримання частинок сажі. З часом сажа забиває фільтр та блокує запуск двигуна.

Щоб подолати це блокування, було розроблено фільтри з ре-генеруванням. Ре-генерування відбувається тоді, коли автомобіль рухається на великій швидкості по магістралі протягом тривалого часу.

При високій частоті обертання двигуна тепло відпрацьованих газів затримується в фільтрі (DPF), дозволяючи температурі в фільтрі підніматися до достатньо високої точки, щоб частинки сажі спалювалися і виходили через вихлопну трубу як гази, що менш шкідливі ніж частинки сажі.

Цей процес називається повторною генерацією і фактично очищає фільтр від утворення сажі. Якщо автомобіль з дизельним двигуном використовується тільки для коротких мандрівок, тоді недостатньо тепла накопичується у фільтрі DPF, що призводить до накопичення сажі.

Коли фільтр починає блокуватися, на панелі приладів з'являється попереджувальний індикатор, що водій має звернутися до сервісного центру для ремонту. Якщо попереджувальне світло ігнорується і водій продовжує керувати автомобілем, фільтр ще більше блокується, і зрештою, двигун просто зупиниться.

Коли з'являється попереджувальний індикатор, водій може застосувати 1 пляшку Очиститель сажевых фильтров Berner DPF CLEANER 150 мл, заливши його в паливний бак. Очисник DPF plus очистить паливну систему, оскільки він змішується з паливом і подається в двигун під час руху автомобіля.

Як тільки DPF очищувач плюс спалюється в процесі горіння і переходить у вихлопну систему, він покриває фільтр DPF і сажу покриттям, що дозволяє спалювати сажу при набагато нижчій температурі.

Автомобіль має проїхати 20-30 км на пониженій передачі, щоб оберти двигуна були вищі за норму, а температура вихлопних газів підвищилась. Це запустить процес ре-генерації та очистить фільтр. Індикатор на панелі приладів зникне до того, як автомобіль проїде 30 км.

Якщо власник ігнорує попереджуючий індикатор, не проводить своєчасно очищення і продовжує експлуатувати автомобіль, то автомобіль врешті-решт зупиниться. В такому випадку процес очищення фільтру буде більш дорогим.

Фільтр DPF необхідно прочистити в ручну Очиститель сажевого фильра DPF cleaner Berner 400 ml

Рекомендуємо очисник сажових фільтрів (DPF) торгової марки Berner, Німеччина.

242703

Даний очищувач застосовується для усунення блокування сажових фільтрів в автомобілях. Він очищує не тільки сажові фільтри, а й паливну систему від забруднення під час процесу очищення.

Витрати:

для легкових автомобілів - 1 пляшка очищувача;

для вантажних автомобілів - 2 пляшки очищувача.

Як використовувати:

❶  Очиститель сажевых фильтров Berner DPF CLEANER 150 мл необхідно додати в паливний бак в якому не більше ніж на 30 л палива (для легкових авто).
❷ Автомобіль має проїхати 16 км, щоб прогрівся двигун та досяг повної робочої температури. 

❸ На пониженій передачі проїхати 3-4 км, зберігаючи високі оберти двигуна.

Очищувач використовується для всіх видів дизельного палива та дизельних двигунів всіх типів. По можливості використовуйте як профілактичний засіб, особливо якщо автомобіль експлуатується для частих поїздок на короткі відстані.

243617

Якщо сажевий фільтр повністю забитий сажею і двигун не запускається, то цей очищувач не вирішить проблему.

В такому випадку, потрібно зняти фільтр та вручну почистити його за допомогою Очиститель сажевого фильра DPF cleaner Berner 400 ml

  1. Перед использованием потрусить балончик
  2. Снять датчик температуры/давления в фильтре Dpf
  3. Установить специальную трубку в отверстие
  4. Распылить все содержимое балончика через несколько временных интервалов перемещая трубку по всему корпусу фильтра
  5. Установить датчик на место
  6. Сделать тест-драйв продолжительностью 20 мин.
  7. Если фильтр все еще забит необходимо вручную активировать режим прожига сажевого фильтра                     

Для замовлення та перегляду технічних характеристик перейдіть на сайт codan.com.ua ⇒

Комментарі
Комментарі відсутні