поиск телефон
00

0

Вхід / 
Реєстрація
ua
ru
Замовити дзвінок
Codan Синтетичне мастило HUSKEY™ DYNA-MITE RED, 400 г

Синтетичне мастило HUSKEY™ DYNA-MITE RED, 400 г

1034 грн
Купить
Артикул: 00603
HUSKEY™ DYNA-MITE RE

Доставка:

  • Безкоштовна доставка для фізичних осіб при замовленні від 1000 грн
  • У відділення Нова пошта 1-3 дні
  • Кур`єром Нова пошта 1-3 дні

Лінія мастил HUSKEY розроблена для застосування при вкрай несприятливих умовах на виробництві, таких як висока температура, екстремальні навантаження, вимивання водою, вплив хімічних реагентів чи радіації.

При виробництві використовуються технології, які містять синтетичні, полусинтетичні, високоочищаючи мінеральні мастила для базової основи, разом з синтетичними загущувачами, спеціальними полімерами, хімічними присадками та природними протизадірними речовинами, такі як дисульфід молібдена, фторопласт (Teflon®) та графіт.

Спеціалізовані мастила є завжди затребуваними, та як показує практика застосовуються на будь-якому виробництві у 50% випадків. Їхнє число збільшується із появою нового обладнання.

Синтетичне мастило HUSKEY™ DYNA-MITE RED - термостійке, противозадирне мастило, преміальної якості, розроблене для важких експлуатаційних умов при несприятливих погодніх умовах. Мастило використовується у різноманітних вузлах тертя, замінюючи більшу частину маслил, що використовуються на виробництві, в шарикових та роликових підшипниках, втулках, направляючих, зубчастих передачах, муфтах, та інших вузлах, де навантаження високі, а швидкості малі.

HUSKEY™ DYNA-MITE RED виготовлена з спеціального синтетичного масла та полімерів, взаємодія яких створює водостійку, змащувальну плівку, що запобігає вимиванню та контакту між поверхнями навіть при екстримальних та ударних навантаженнях. Червоний колір допомагає своєчасно індентифікувати мастило. Унікальні характеристики мастила допомагають збільшити інтервали між періодами змащення вузлів. Застосування пасти в різних вузлах зменшує кількість потрібних мастил на підприємстві. Засіб не містить наповнювачів та глиняних згущувачів.

Переваги синтетичного мастила HUSKEY™:

❑ Високі навантажувальні властивості.

❑ Широкий температурний діапазон до +274 °C.

❑ Відмінна стійкість до рідин.

❑ Чудове зчеплення з металом.

❑ Не плавиться і не витікає з вузла.

❑ Запобігає іржавінню та корозії.

❑ Зменшує знос деталей.

Виробник:
Huskey
Колір:
Червоний
Країна виробник:
США
Температурний діапазон:
- 20°С ... +274°С
Температура каплепадіння:
відсутня
Об'єм:
400 г
Упаковка:
Туба
Основа:
Базове масло - полусинтетичне; Загусник - синтетичний

Безкоштовна доставка для фізичних осіб при замовленні від 1000 грн

Доставка

Здійснюємо доставку по Україні
Доставка протягом від 24 до 48 годин
Доступні 98% товарів
Замовлення до 15:00 відвантажуємл в той же день

Гарантія та заміна

Не менш 12 місяців
Безпека грошових переказів
 

Содержимое tab_reviews_add панели...

Содержимое tab_answer_add панели...

1. Гофро Тара, нач. производства Зенцов В.А.
11/09/2017

Провели испытание данной смазки для повышенных термических и механических нагрузок для опорных подшипников гофропресса NRANS PACK. Карта смазки в Руководстве по эксплуатации отсутствует.
Проблема смазывания ранее применяемых смазок заключалась в том, что подшипники подвержены постоянным термическим нагрузкам порядка +180С, а так же механическим нагрузкам связанным с высокой массой валов.
Кроме этого между боковой съемной фланцевой крышкой предназначенной для контроля состояния подшипников и их замены в случае такой необходимости и подушки, в которой установлен сам подшипник имеется технологический зазор 0,2 мм, через которые раньше закладывалась смазка Графитовая смазка LTD200, Mobil temp 1, частично вытекали. Кроме этого смазки частично выгорали и коксовались. В связи с чем оборудование загрязнялось и требовался постоянный контроль за состоянием смазки и частое пересмазывание подшипниковых узлов.

Первая проверка была проведена через 60 мин непрерывной работы гофропресса. Результат: положительный, выгорания и вытекания смазки не наблюдается.

Вторая проверка - через 24 часа непрерывной работы гофропресса . Результат: положительный, выгорания и вытекания смазки не наблюдается. Необходимости в пересмазывании /досмазывании нет

Вывод: проблема смазывания была решена. Для смазывание требуется меньшее количество смазки. Подшипник остается полностью в работоспособном состоянии. Затратная часть на обслуживание сократилась благодаря уменьшению трудозатрат и использованию меньшего количества смазки

  Відповісти
2. Подшипник Сервис
21/08/2017

Применяется для смазывания подшипников качения в машине бесшовного скрепления, клеевой в узлах повышенной термической нагрузки

  Відповісти
Відвідати сайт постачальника
manufacturer
Супутні товари